• info@mobtakeranrastin.com

  • تماس با ما:66080324-66028501

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 9:00-17:30

موسسه بین‌المللی هزاره سوم سورن نماینده رسمی مدرسه کسب و کار Geneva (GBS) و نیز مرکز آموزش‌های آزاد کاربردی دانشگاه تهران با همکاری شرکت مبتکران راستین اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی نموده است؛ که علاقمندان پس از گذراندن تمام دروس مربوطه موفق به اخذ مدرک MBA از GBS سوئیس و دانشگاه تهران خواهند شد.

البته علاقمندان به تحصیل در GBS این امکان را خواهند داشت که با گذراندن دروس مورد علاقه و مورد نیاز در پایان هر درس، گواهینامه مربوطه را از GBS دریافت نمایند. دانشگاه GBS با بهره‌گیری از اساتید خوش‌نام و حرفه‌ای مانند دانشگاه تهران توانسته است رضایت دانشجویان را در حد استانداردهای جهانی تامین کند و به عنوان یک دانشگاه معتبر در سطح اروپا شناخته شود.

در صورت تمایل سازمانی جهت برگزاری دوره جامع مرتبط با تخصص آن سازمان، این امکان مهیاست تا دوره مذکور نیز اجرا گردد و حتی امکان برگزاری دوره‌های دانشگاه GBS در ایران با اساتید ایرانی می باشد ولی جهت ارائه پایان‌نامه و گرفتن گواهینامه مذکور هر فرد به مدت 10 روز در GBS حضور بهم می‌رساند.

در حال حاضر افرادی که پس از سال‌ها تحصیل، تامین هزینه‌های گزاف آن، فعالیت‌های گوناگون و کسب تجربه در زمینه‌های متفاوت، اکنون پی به عدم علاقه خود در کار، تحصیل و زندگی برده‌‌اند کم نیستند. افرادی که با گذشت40یا50 سال از عمر مفید خود وقتی به گذشته برگشت‌ناپذیرشان می‌نگرند، می‌بینند که همه چیز تصادفی بوده و نه براساس علاقه، استعداد و توانمندی‌های واقعی‌شان و يا انتخاب‌هاي برنامه‌ريزي شده است. این حادثه باعث هدر رفتن زمان طلایی، افزایش و اتلاف هزینه‌ها، کاهش بهره‌وری، مشکلات روحی و روانی، بخصوص مسائل اجتماعی و دلسردی فراوان برای آنان شده است.

مطابق با آخرين مطالعات روانسنجي، نسبت مستقيمي بين سطح هوش و استعداد افراد با ميزان يادگيري، آموزش و استعداد آنان وجود دارد. لذا با سنجش دقيق و اندازه‌گيري معتبر استعداد و توانمندي است كه مي‌توان به نقاط قوت و ضعف افراد به ويژه كودكان و نوجوانان پي برد و بر اين اساس نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقويت نمود و اساسا زمينه را براي برنامه‌ريزي مديران، مربيان و كارشناسان مربوط در جهت استعدادسازي و نخبه پروري فراهم ساخت. البته اين پرورش ممكن است متناسب با تعريف استعداد كه عبارت است از؛ توانمندي كسب موفقيت در يك يا چند حوزه كه مبتني بر توانمندي‌ فرد است، برنامه‌ريزي و اجرا گردد.

برای دریافت بروشور اینجا کلیک کنید.

زیر مجموعه ها

جدیدترین مطالب

31 خرداد 1397 / شرکت مبتکران راستین
22 خرداد 1397 / شرکت مبتکران راستین
22 خرداد 1397 / شرکت مبتکران راستین
22 خرداد 1397 / شرکت مبتکران راستین

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت