• info@mobtakeranrastin.com

  • تماس با ما:88981404

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 9-5:30

آموزش های مدیریت کسب و کار

در آینده، تاریخ‎دانان وقتی به ارزیابی قرن بیستم و بیست‎ویکم می‎پردازند، قرن بیستم را قرن رقابت در بخش‎های تخصصی بازار و قرن بیست‎ویکم را قرن رقابت رودررو ( head to head) خواهند نامید. اجازه دهید توضیح دهم منظورم چیست:

اگر شما به ایده‎های سنتی مزیت رقابتی برگردید متوجه می‎شوید که این ایده‎ها به دو چیز بستگی داشتند: “منابع طبیعی و ابعاد کارخانه”. بنابراین اگر شما نفت داشتید، نفت استخراج می‎کردید و اگر مزرعه داشتید محصولات کشاورزی تولید می‎کردید. بنابراین، هر کسی جا و موقعیتی طبیعی در اقتصاد جهانی داشت.

اما امروز نوع متفاوتی از رقابت در حال ظهور است. اگر شما واقعاً اعتقاد دارید که ما اکنون در عصر صنایع “قدرت فکری” (brainpower) شامل مواد جدید مانند تراشه‎های کامپیوترها، نرم‎افزار و … زندگی می‎کنیم، هیچ جایی پایگاه یا مرکز این صنایع نیست. این صنایع قبل از ایجاد فیزیکی در نظام فکری و هوشی انسان‎ها قرار دارد، یعنی هرکسی که بتواند قدرت فکری خود را سازماندهی نماید، پتانسیل آن را دارد که در این صنایع به رقابت بپردازد. وقتی شما این را با نبردهای اقتصادی گذشته مقایسه می‎کنید، تفاوت اصلی این است که مزیت رقابتی اکنون ساخته انسانی (manmade) است.

در پاسخ به اهمیت روزافزون منابع انسانی به عنوان اساس ثروت در سازمان‎های امروزی، شما می‎توانید از خدمات گسترده و متنوع مشاوره‎ای و آموزشی دکتر حامد حیدری و همکارانش بهره‎مند گردید. برخی حوزه‎های تدریس و مشاوره‎ای وی در مدیریت منابع انسانی عبارتند از:

  • تجزیه و تحلیل مشاغل، طراحی مشاغل، طبقه‎بندی و ارزشیابی مشاغل
  • طراحی و پیاده‎سازی نظام جذب و استخدام
  • طراحی و پیاده‎سازی نظام مدیریت عملکرد
  • طراحی و پیاده‎سازی نظام آموزش اثربخش
  • طراحی و پیاده‎سازی نظام حقوق و دستمزد و اتصال آن به نظام مدیریت عملکرد

آدرس

دفتر مرکزی:
تهران،طرشت،ضلع جنوب شرقی میدان تیموری،ساختمان بصیر،واحد 209
 ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 دفتر برگزاری دوره ها:
تهران،خیابان ظفر،كوچه تخارستان،كوچه نيل،كوچه سينا،پلاك11

رویداد های روز

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت